PROPERES COMPETICIONS

15 DIES PER PROVAR L'ATLETISME gratuitament!! Veniu al CLUB NATACIÓ BANYOLES

De 2n de primària i fins l'atletisme d'adults. Consulta-ho a la pestanya: HORARI o escriu-nos a atletisme@cnbanyoles.cat

18 de juliol de 2021

HORARIS TEMPORADA 2021/2022

 


Per més informació o qualsevol dubte poseu-vos en contacte amb: 
atletisme@cnbanyoles.cat


12 de juliol de 2021

Dos sisens llocs per la Nora al català sub18 i un 10è lloc per l'Arnau

 Diumenge 11 de juliol de 2021

- Campionat de Catalunya SUB18 (Granollers)
Nora Massanas, 6a en 1500mll amb 5'26''94 i 6a en 400m tanques amb 1'09''39
Arnau Badosa, 10è en salt de perxa amb 3'05m 



28 de juny de 2021

L'Elm aconsegueix un 5è i un 6è lloc al català sub16 i la Jana i la Judit són 11a i 12a al sub14

 Dissabte 26 de juliol de 2021

- Campionat de Catalunya sub14 (Ascó)
Jana Aurich, 11a classificada en llançament de pes amb 8'58m
Judit Massanas, 12a classificada en llançament de pes amb 8'57m

Resultats SUB14

Diumenge 27 de juliol de 2021

- Campionat de Catalunya sub16 (Lleida)
Elm Planas, 5è en triple salt amb 11'86m i 6è en 600mll amb 1'30''07

Resultats SUB16


21 de juny de 2021

La Marina 7a i 8a en disc i javelina al català sub20

 Dissabte 19 de juny de 2021

- Jornada prèvia campionat de Catalunya SUB16 (Ascó)

Elm Planas, 5è en triple salt amb 11'23m i 9è al 600mll amb 1'30''43 (Classificat per la final en les dues proves)

Resultats sub16

Diumenge 20 de juny de 2021

- Campionat de Catalunya SUB20 (Serrahima)

Marina Aurich, 8a en javelina amb 21'11m i 7a en disc amb 23'15m

Resultats sub20

14 de juny de 2021

Tercers al campionat gironí de clubs

 Diumenge 13 de juny de 2021

- Campionat gironí de clubs (Palafrugell)

Elm Planas, 12''84 en 100mll, 27''00 en 200mll, 1'60m en alçada, 2'40m en perxa, 5'43m en llargada i 11'93m en triple salt
Arnau Badosa, 11''79 en 100mll, 26''56 en 200mll, 59''30 en 400mll, 21''98 en 110m tanques, 3'20m en perxa (Record CNB), 5'58m en llargada i 11'07m en triple salt
Lluc Vila, 12''86 en 100mll, 26''99 en 200mll i 58''66 en 400mll
Pau Hidalgo, 12''49 en 100mll, 2'20''63 en 800mll, 5'08''95 en 1500mll, 22''54 en 110m tanques i 11'39m en triple salt
Arnau Serra, 14''89 en 100mll, 38''87 en 200mll i 2'86m en llargada
Uriel Tibau, 15''36 en 100mll, 34''19 en 200mll i 3'54m en llargada
Unai Llona, 16''92 en 100mll i 3'89m en llargada
Lluc Isach, 29''08 en 200mll, 1'01''36 en 400mll i 2'60m en perxa
Abel Triola, 2'15''66 en 800mll, 4'37''42 en 1500mll, 17'33''04 en 5000mll i 11'41''93 en 3000m obstàcles
Nil Congost, 17'27''93 en 5000mll, 22''87 en 110m tanques, 12'43m en disc i 10'75m en llançament de martell
Boulalfe Diarra, 18'53''91 en 5000mll, 6'56m en pes, 12'63m en disc i 15'73m en javelina
Pau Congost, 24''85 en 110m tanques, 1'10''67 en 400m tanques, 2'00m en perxa, 16'07m en disc, 12'54m en martell i 25'88m en javelina
Nora Massanas, 14''14 en 100mll, 2'35''45 en 800mll, 5'38''55 en 1500mll, 1'09''94 en 400m tanques, 2'50m en perxa i 10'16m en triple salt
Maraoua Choubani, 16''12 en 100 i 34''16 en 200mll
Marta Càliz, 16''86 en 100mll
Emma Martinez, 14''68 en 100mll i 1'35m en salt d'alçada
Judit Gomez, 14''99 en 100mll
Ivet Vila, 15''33 en 100mll
Maria Planella, 19''23 en 100mll
Marina Aurich, 6'65m en pes, 22'55m en disc, 12'63m en martell, 21'04m en javelina i 36'32''18 en 5000m marxa

Relleus: 
4x100 A (Lluc Vila, Judit Gomez, Marina Aurich, Uriel Tibau) - 57''14 (Record CNB)
4x100 B (Pau Hidalgo, Marta Caliz, Maria Planella, Lluc Isach) - 57''32
4x100 C (Unai Llona, Ivet Vila, Maroua Choubani, Arnau Serra) - 1'01''32
4x400 A (Boulafe Diarra, Maria Planella, Nora Massanas, Nil Congost) - 4'25''71 (Record CNB)

Classificació final: 
3rs classificats amb 274 punts

Fotografies (Pau Congost)