PROPERES COMPETICIONS

15 DIES PER PROVAR L'ATLETISME gratuitament!! Veniu al CLUB NATACIÓ BANYOLES

De 2n de primària i fins l'atletisme d'adults. Consulta-ho a la pestanya: HORARI o escriu-nos a atletisme@cnbanyoles.cat

8 de maig de 2021

2ª Jornada de proves a Olot

Dissabte 8 de maig de 2021
- Proves de control (Olot)

SUB10: 
Pol Malagón, 10''3 en 60mll, 1'27''8 en 400mll i 19'64m en pilota
Cesc Badosa, 11''3 en 60mll i 1'35''0 en 400mll
Ot Vergonyós, 10''3 en 60mll, 1'33''0 en 400mll i 15'88m en pilota
Sander Salvador, 10''4 en 60mll, 1'31''8 en 400mll i 19'92m en pilota
Lola Collell, 12''0 en 60mll, 1'36''1 en 400mll i 6'75m en pilota
Berta Teixidor, 10''6 en 60mll i 1'35''2 en 400mll

SUB12: 
Adrià Banal, 11''1 en 60mll, 8'17''1 en 2000mll i 2'67m en pes
Gabriel D'Angostino, 9''4 en 60mll, 9'07''5 en 2000mll i 5'54m en pes
Anna Padilla, 10''4 en 60mll, 9'20''0 en 2000mll i 4'63m en pes
Maram Chaihd, 10''0 en 60mll
Núria Sallent, 10''3 en 60mll, 9'18''7 en 2000mll i 4'00m en pes

SUB14: 
Jan Hidalgo, 22''3 en 150mll, 2'04''5 en 600mll i 4'64m en pes
Marçal Gratacós, 22''3 en 150mll, 1'59''7 en 600mll i 7'40m en pes
Jana Aurich, 24''3 en 150mll, 2'06''3 en 600mll i 9'01m en pes
Aina Sallent, 25''7 en 150mll, 2'16''6 en 600mll i 5'95m en pes
Judit Massanas, 21''3 en 150mll, 1'55''0 en 600mll i 7'03m en pes
Martina García, 22''4 en 150mll, 2'07''0 en 600mll i 6'56m en pes

SUB16: 
Elm Planas, 40''0 en 300mll, 1'28''8 en 600mll i 8'86m en pes
Unai Llona, 48''0 en 300mll i 6'81m en pes
Nora Massanas, 1'03''8 en 400mll i 2'27''9 en 800mll

SUB18: 
Arnau Badosa, 24''2 en 200mll i 30'78m en javelina
Lluc Vila, 25''7 en 200mll, 57''9 en 400mll i 19'44m en javelina
Pau Hidalgo, 25''4 en 200mll, 56''1 en 400mll i 2'16''3 en 800mll

ABSOLUTS: 
Nil Congost, 25''9 en 200mll, 56''6 en 400mll i 2'02''4 en 800mll
Lamine Dioula, 25''9 en 200mll, 53''7 en 400mll i 2'01''4 en 800mll



2 de maig de 2021

Elm Planas, sisè al català de combinades

1-2 de maig de 2021

- Campionat de Catalunya de proves de combinades (Serrahima)
Elm Planas, 6è classificat amb 3295 punts - Record CNB (13''26 en 100mll, 8'25m en pes, 1'54m en salt d'alçada, 28'69m en llançament de disc (Record CNB), 18''61 en 100m tanques, 2'40m en perxa, 25'01m en llançament de javelina i 2'54''96 en 1000mll)



26 d’abril de 2021

Bons resultats i millor participació al primer control d'aire lliure d'aquesta temporada

 Dissabte 24 d'abril de 2020

- Proves de control (Olot)

Sub10:
Genís Domenech, 10''93 en 60mll, 4'26''54 en 1000mll i 2'13m en llargada
Kai Giménez, 11''48 en 60mll, 4'21''79 en 1000mll i 2'56m en llargada
Pol Malagón, 11''03 en 60mll, 3'58''49 en 1000mll i 2'55m en llargada
Ot Vergonyós, 10''80 en 60mll, 4'46''62 en 1000mll i 2'49m en llargada
Sander Salvador, 10''34 en 60mll, 4'45''96 en 1000mll i 2'67m en llargada
Roger Estarriola, 10''38 en 60mll, 4'00''18 en 1000mll i 2'72m en llargada
Cesc Badosa, 4'10''23 en 1000mll i 2'21m en llargada

Sub12: 
Adrià Banal, 10''80 en 60mll, 2'16''59 en 600mll i 2'37m en salt de llargada
Aritz Giménez, 10''58 en 60mll, 2'26''51 en 600mll i 2'49m en salt de llargada
Biel Pagés, 11''23 en 60mll, 2'52''14 en 600mll i 2'50m en llargada
Gabriel D'Agostino, 10''01 en 60mll, 2'15''69 en 600mll i 3'27m en llargada
Roger Faixeda, 11''11 en 60mll, 2'14''26 en 600mll i 2'62m en llargada
Anna Padilla, 10''60 en 60mll, 2'21''45 en 600mll i 2'96m en llargada
Carla Reixach, 11''41 en 60mll, 2'34''93 en 600mll i 2'47m en llargada
Núria Sallent, 10''27 en 60mll, 2'06''66 en 600mll i 2'79m en llargada
Ona Viver, 11''04 en 60mll, 2'35''89 en 600mll i 2'14m en llargada
Maram Chahid, 10''36 en 60mll, 2'22''63 en 600mll i 2'60m en llargada

Sub14: 
Jan Hidalgo, 12''04 en 80mll, 3'55''70 en 1000mll i 3'65m en llargada
Marçal Grabuleda, 11''67 en 80mll, 3'38''77 en 1000mll i 3'38m en llargada
Ot Octavio, 13''58 en 80mll, 4'14''38 en 1000mll i 2'67m en llargada
Aina Sallent, 13''56 en 80mll i 2'23m en llargada
Berta Mariscot, 14''07 en 80mll i 2'44m en llargada
Judit Massanas, 11''41 en 80mll i 4'02m en llargada
Jana Aurich, 12''86 en 80mll i 3'38m en llargada
Martina García, 12''06 en 80mll, 4'05''26 en 1000mll i 3'79m en llargada

Sub16:
Elm Planas, 13''25 en 100mll, 2'50''34 en 1000mll i 4'85m en llargada
Unai Llona, 15''06 en 100mll, 3'26''88 en 1000mll i 3'70m en llargada
Aina Ávila, 15''87 en 100mll, 3'45''17 en 1000mll i 3'79m en llargada
Bruna Prats, 16''35 en 100mll, 4'00''56 en 1000mll i 3'57m en llargada

Sub18:
Albert Jou, 12''94 en 100mll i 4'32m en llargada
Arnau Badosa, 12''06 en 100mll, 4'47''18 en 1500mll i 5'22m en llargada
Eli Speechely, 4'48''65 en 1500mll i 4'49m en llargada
Pau Hidalgo, 12''79 en 100mll, 4'47''99 en 1500mll i 4'73m en llargada
Lluc Vila, 13''24 en 100mll i 4'19m en llargada
Nora Massanas, 14''11 en 100mll i 5'12''38 en 1500mll

Absoluts:
Lamine Diaoula, 12''91 en 100mll i 4'21''60 en 1500mll
Nil Congost, 4'17''82 en 1500mll


Resultats OLOT