PROPERES COMPETICIONS

15 DIES PER PROVAR L'ATLETISME gratuitament!! Veniu al CLUB NATACIÓ BANYOLES

PROPERES COMPETICIONS:
22 de SETEMBRE: VI MILLA URBANA DE BANYOLES


24 de novembre de 2014

Èxit de participació al Cros Comarcal de Banyoles

Diumenge 23 de novembre de 2014

- Cros Comarcal de Banyoles (Plaça de les Rodes)
5è/6è M: 1r Miquel Casado, 4t Ferran Álvarez, 5è Marçel Domènech, 6è Biel Planas, 7è Arnau Gràcia, 9è Eduard Bahí i 10è Pau Hidalgo
5è/6è F: 1a Marina Aurich i 2a Tere Cànovas
3r/4t M: 4t Aniol Germà, 6è Lluc Isach, 8è Arnau Sala, 9è Arnau Badsa, 11è Lluc Vila, 17è Elm Planas, 20è Unai Llona, 21è Sergi Balestegui i 22è Joel Lluís
3r/4t F: 3a Judit Gómez, 4a Carla Robert, 9a Maria Corominas i 16a Ivet Pairet
1r/2n M: 5è Vicens Comaposada, 11è Jan Hidalgo, 12è Arnau Salado i 14è Jordi Planella
1r/2n F: 2a Neus Sánchez


Tres podis al Cros de Salt i cinc a la Marxa de Banyoles

Diumenge 23 de novembre de 2014

- Cros de Salt
Veterà A: 1a Anna Martinez
Sènior F: 2a Rosa Matamala
Infantil M: 3r Pau Pinsach i 4t Pau Carol
Veterà C: 5è Josep Maria Recasens
Infantil F: 14a Queralt Planas




- Marxa Popular de Banyoles
12-14 anys: 1r Nil Congost, 2n Pau Quintanas i 5è Joel Darnés
19-39 anys: 2n Abel Triola (3r general) i 3r Gerard Herrera
40-49 anys: 1r Jordi Rigau (2n general)



17 de novembre de 2014

Tercera parada del Circuit Gironí a Girona

Diumenge 16 de novembre de 2014

- Cros de Girona (Circuit Gironí i Gran Premi Català)
Sènior F: 1a Esther Guerrero i 8a Rosa Matamala
Infantil M: 5è Pau Carol, 10è Pau Pinsach, 35è Álex Medina, 36è Eudald Viñas i 42è Eduard Bahí
Aleví M: 7è Miquel Casado, 17è Ferran Álvarez, 28è Biel Planas, 33è Lluc Isach i 58è Joel Lluís
Prebenjamí F: 8a Jana Aurich
Prebenjamí M: 11è Arnau Salado
Sènior M: 18è Pau Congost, 21è Abel Triola i 31è Gerard Herrera
Júnior M: 20è Martí Roca
Veterà A: 20è Rafel Planas
Infantil F: 28a Queralt Planas, 43a Tere Cànovas i 44a Marina Aurich
Cadet M: 29è Nil Congost, 35è Pau Quintanas, 44è Joel Darnés, 45è Marc Teixidor i 51è David Medina
Benjamí M: 31è Elm Planas
Cadet F: 45a Irina Anglada i 60a Sasha Pons
Juvenil M: 53è Arnau Viñals




10 de novembre de 2014

Victòries per Pau Carol i Anna Martinez a Sant Hilari

Diumenge 9 de novembre de 2014

- Cros de Sant Hilari
Infantil M: 1r Pau Carol, 3r Pau Pinsach i 16è Eudald Viñas
Veterà A: 1a Anna Martinez
Aleví M: 4t Miquel Casado, 13è Biel Planas, 14è Ferran Álvarez, 21è Arnau Badosa i 29è Rai Edo
Juvenil F: 7a Mireia Molas
Veterà C: 7è Josep Maria Recasens
Sènior M: 8è Pau Congost, 13è Abel Triola i 16è Gerard Herrera
Júnior M: 8è Martí Roca
Benjamí M: 12è Elm Planas
Infantil F: 15a Queralt Planas
Promesa M: 15è Pau Cutrina
Cadet M: 17è Pau Quintanas, 18è Nil Congost, 28è Adrià Arnau i 31è Jordi Tarafa
Cadet F: 37a Sasha Pons


3 de novembre de 2014

Inici del Circuit Gironí i Català de Cros

Diumenge 2 de novembre de 2014

- Cros de Santa Coloma de Farners (Circuit Gironí i Català de cros)

Veterà F: 1a Anna Martinez
Sènior F: 1a Esther Guerrero, 5a Rosa Matamala
Infantil M: 5è Pau Carol, 12è Pau Pinsach, 38è Eudald Viñas, 40è Álex Medina
Veterà M: 16è Josep Maria Recasens
Sènior M: 18è Jordi Rigau, 22è Pau Congost, 24è Abel Triola, 43è Rafel Planas
Aleví M: 20è Ferran Álvarez, 31è Lluc Isach, 42è Arnau Badosa, 49è Biel Planas
Cadet M: 29è Nil Congost, 46è Pau Quintanas, 53è Joel Darnés, 62è David Medina, 65è Marc Teixidor, 66è Jordi Tarafa
Júnior M: 32è Martí Roca
Infantil F: 41a Queralt Planas
Benjamí M: 41è Elm Planas
Cadet F: 51a Irina Anglada
Juvenil M: 60è Arnau Viñals