PROPERES COMPETICIONS

15 DIES PER PROVAR L'ATLETISME gratuitament!! Veniu al CLUB NATACIÓ BANYOLES

PROPERES COMPETICIONS:
22 de SETEMBRE: VI MILLA URBANA DE BANYOLES


28 de maig de 2018

S'apropen els campionats

Dimecres 23 de maig de 2018

- Control de llançaments (Girona)
Marina Aurich, 
Queralt Planas,


Resultats Girona (RESULTATS PENDENTS DE PUBLICAR)

Dissabte 26 de maig de 2018

- Míting Internacional de Palafrugell (Palafrugell)
Andrey Lavila, 7è al triple salt absolut amb 13'62m (Record CNB)
Pau Pinsach, 1r al 1000mll cadet amb 2'46''95



- Meeting IFAM (Oordegem, Bèlgica)
Esther Guerrero, 2'01''91 en 800mll 


Diumenge 27 de maig de 2018

- Control social (Granollers)
Nil Congost, 2'01''9 en 800mll
Joel Darnés, 2'16''3 en 800mll




20 de maig de 2018

Prèvia campionat de Catalunya de promoció

Dissabte 19 de maig de 2018

- Jornada prèvia campionat de Catalunya de promoció (Ascó)
Benjamins: 
Marçal Grabuleda: 9''82 en 60mll (Record CNB) i 20'71m en llançament de pilota (Classificat per la final amb dues proves)

Alevins: 
Aina Ávila: 10''48 en 60m tanques i 25'07m en llançament de pilota (Record CNB i classificada per la final amb dues proves)
Judit Masanas: 25a en 60m tanques amb 11''82 i 17a en 60mll amb 9''22 (Record CNB)
Jana Aurich: 15a en pes amb 5'59m i 16a en pilota amb 16'82m 

Infantils: 
Lluc Isach: 15è en 1000mll amb 3'22''00 i 15è en javelina amb 22'60m
Martí Campmol: 11'04''19 en 3000mll (Classificat per la final)
Nora Masanas: 37''56 en 220m tanques i 1'90m en perxa (Classficada per la final amb dues proves)
Elm Planas: 17è en triple amb 9'00m i 7'04m en pes (Classificat per la final)
Arnau Badosa: 8'40m en pes (Classificat per la final) i 16è en javelina amb 22'27m
Aniol Germà: 24'12m en javelina (Classificat per la final)



- Control sub16-18-20 (Serrahima)
Pau Carol: 9'27''79 en 3000mll
Pau Pinsach: 10'05''82 en 3000mll
Andrey Lavila: 6'55m en llargada (Record CNB)
Marina Aurich: 18'86m en javelina i 22'06''44 en 3000m marxa
Emma Salavedra: 10'25m en triple salt



- Lliga DH (San Sebastián)
Marina Guerrero, 2a als 3000m obstacles amb 10'34''52 (Record CNB)



15 de maig de 2018

Últim control de proves a Olot

Dimecres 9 de maig de 2018

- Control de llançaments (Palafrugell)
Queralt Planas: 28'95m en disc
Marina Aurich: 20'72m en disc



Dissabte 12 de maig de 2018

- Control a la diversitat (Sant Celoni)
Enric Campmol, 3'41''1 en 1000mll i 2'88m en llargada
Martí Campmol, 11'13''9 en 3000mll
Aniol Germà, 11'00''2 en 3000mll


Diumenge 13 de maig de 2018

- Proves de control (Olot)

Benjamins: 
Bernat Llona: 2'17''64 en 600mll i 10'02m en pilota
Arnau Ros: 2'20''85 en 600mll i 19'83m en pilota
Marçal Grabuleda: 2'26''66 en 600mll i 23'85m en pilota

Alevins: 
Jan Hidalgo: 2'13''35 en 600mll i 16'07m en pilota
Aina Ávila: 2'04''71 en 600mll i 20'88m en pilota
Judit Masanas: 2'08''80 en 600mll i 16'21m en pilota
Jana Aurich: 2'34''30 en 600mll i 16'55m en pilota
Mariona Grabuleda: 2'47''13 en 600mll i 6'81m en pilota

Infantils: 
Arnau Badosa: 36''36 en 220m tanques (Record CNB) i 22'31 en javelina
Jan Bosch: 39''61 en 220m tanques, 3'37''77 en 1000m obstacles, 8'50m en triple i 16'72m en javelina
Elm Planas: 39''74 en 220m tanques i 9'23m en triple
Lluc Vila: 39''89 en 220m tanques, 3'53''70 en 1000m obstacles, 7'55m en triple i 13'88m en javelina
Martí Campmol: 39''96 en 220m tanques, 3'44''06 en 1000m obstacles, 8'13m en triple i 14'77m en javelina
Lluc Isach: 3'44''31 en 1000m obstacles i 22'36m en javelina
Unai Llona: 4'25''09 en 1000m obstacles, 6'35m en triple i 8'42m en javelina
Aniol Germà: 8'60m en triple i 22'75m en javelina
Nora Massanas: 37''63 en 220m tanques, 3'56''69 en 1000m obstacles, 8'78m en triple i 12'82m en javelina
Llum Hidalgo: 45''63 en 220m tanques, 4'27''89 en 1000m obstacles, 6'83m en triple i 6'43m en javelina

Cadets: 
Andrey Lavila: 13'52m en triple (Record CNB)
Albert Jou: 8'00m en triple
Biel Riera: 9'16m en triple i 13''75 en 100mll
Pau Pinsach: 13''15 en 100mll i 4'55''03 en 1500m obstales
Mar Juanola: 13''23 en 100mll i 48''92 en 300m tanques
Marina Aurich: 15''28 en 100mll, 1'03''16 en 300m tanques i 8'42m en triple
Emma Salavedra: 13''63 en 100mll i 10'58m en triple
Queralt Planas: 14''41 en 100mll i 10'25m en triple

Elisabeth Sabé: 14''73 en 100mll
Inés Masllorens: 15''28 en 100mll i 2'45''51 en 800mll
Nil Congost: 2'03''88 en 800mll i 12''28 en 100mll
Joel Darnés: 2'11''31 en 800mll i 12''97 en 100mll
Pau Quintanas: 2'08''34 en 800mll i 12''83 en 100mll
Abel Triola: 2'08'34 en 800mll i 13''94 en 100mll






7 de maig de 2018

Sortida a la Milla Gaudí

Dissabte 5 de maig de 2018

- Control sub16-18-20 (Serrahima)
Andrey Lavila, 11''83 en 100mll (Record CNB)
Mar Juanola, 50''40 en 300m tanques
Marc Teixidor, 57''71 en 400mll
Cristina Torrent, 1'11''22 en 400mll
Cristina Palamada, 1'11''75 en 400mll
Inés Masllorens, 4'03m en llargada
Queralt Planas, 28'28m en disc
Marina Aurich, 18'49m en disc, 15''42 en 100mll
Joel Darnés, 29'46m en javelina i 58''10 en 400mll
Tere Canovas, 3'75m en llargada
Mireia Molas, 23'32m en javelina
Biel Riera, 13''71 en 100mll


- Control de proves combinades de promoció (Palafrugell)
Benjamins: 
Pol Comas (47 punts): 12''73 en 60mll, 1'57m en llargada i 11'21m en pilota

Alevins: 
Jan Hidalgo (412 punts): 10''20 en 60mll, 3'16m en llargada i 5'75m en pes
Aina Ávila (1628 punts - Record CNB): 10''16 en 60m tanques (Record CNB), 6'39m en pes, 3'50m en llargada i 9''35 en 60mll
Judit Masanas (1347 punts): 11''15 en 60m tanques, 4'65m en pes, 3'47m en llargada i 9''44 en 60mll
Jana Aurich (631 punts): 13''50 en 60m tanques, 4'59m en pes, 2'65m en llargada i 11''19 en 60mll

Infantils: 
Arnau Badosa (1262 punts): 11''68 en 80mll, 3'82m en llargada, 8'01m en pes, 16''23 en 80m tanques i 1'10m en alçada
Elm Planas (1000 punts): 12''02 en 80mll, 3'40m en llargada, 7'83m en pes i 1'25m en alçada
Lluc Vila (544 punts): 12''89 en 80mll, 3'18m en llargada, 4'40m en pes i 19''56 en 80mll
Unai Llona: 14''43 en 80mll, 2'49m en llargada i 4'60m en pes
Nora Masanas (1649 punts): 16''28 en 80m tanques, 1'14m en alçada, 7'46m en pes, 3'49m en llargada i 11''74 en 80mll
Llum Hidalgo (722 punts): 19''61 en 80m tanques, 1'05m en alçada, 5'33m en pes, 3'06m en llargada i 13''89 en 80mll


Diumenge 6 de maig de 2018

- Milla Sagrada Família (Barcelona)
BF: 9a Judit Masanas i 15a Martina Garcia
BM: 4t Enric Campmol i 19è Jan Hidalgo
AF: 6a Aina Ávila i 16a Llum Hidalgo
AM: 5è Aniol Germà
IF: 4a Nora Masanas, 33a Marta Càliz i 35a Sara Juan
IM: 10è Martí Campmol, 12è Lluc Isach, 17è Jan Bosch i 19è Pau Hidalgo
SUB20: 2n Nil Congost i 10è Marc Teixidor
SM: 14è Moha Kanteh i 16è Abel Triola
Internacional: 2a Esther Guerrero i 11a Marina Guerrero





2 de maig de 2018

3 Records del club en controls

Dissabte 28 d'abril de 2018

- Control sub10-12-14 (Rubí)
Elm Planas, 1'20m en alçada, 20'78m en disc i 23''2 en 150mll



- Control sub16-18-20 (Serrahima)
Nil Congost, 2'01''79 en 800mll (Record CNB)
Pau Quintanas, 2'10''28 en 800mll
Joel Darnés, 2'15''77 en 800mll
Pau Carol, 9'23''55 en 3000mll (Record CNB)
Queralt Planas, 9'59m en triple salt i 20'17m en javelina
Andrey Lavila, 6'35m en llargada (Record CNB)
Marina Aurich, 20'20''93 en 3000m marxa i 15'79m en javelina



- Lliga Divisió d'Honor (Serrahima)
Marina Guerrero, 1a als 3000m obstacles amb 10'58''81 i 3a als 800mll amb 2'18''96



Diumenge 29 d'abril de 2018

- Control sub10-12-14 (Cornellà de Llobregat)
Elm Planas, 1'54''1 en 600mll i 16'96m en disc