PROPERES COMPETICIONS

15 DIES PER PROVAR L'ATLETISME gratuitament!! Veniu al CLUB NATACIÓ BANYOLES

Aquest estiu però, tenim previst seguir amb els entrenaments i fer un casal per l'escoleta: Info a atletisme@cnbanyoles.cat

24 de novembre de 2019

5 podis a Riudellots

Diumenge 24 de novembre de 2019

- Cros de Riudellots de la Selva (Circuit gironí)
Sub16 M: 7è Ferran Álvarez, 11è Martí Campmol, 13è Eli Speechley, 15è Pau Hidalgo i 16è Lluc Isach
Sub16 F: 3a Nora Masanas
Sènior M: 2n Pau Congost, 8è Marc Casadevall i 9è Moha Kanteh
Sub20 M: 3r Nil Congost
Sub14 M: 3r Elm Planas, 12è Unai Llona i 27è Arnau Serra
Sub14 F: 9a Aina Ávila i 13a Llum Hidalgo
Sub12 M: 13è Marçal Grabuleda i 35è Jan Hidalgo
Sub12 F: 11a Jana Aurich
Sub10 M: 1r Enric Campmol i 10è Roger Faixeda

Resultats Riudellots
Fotografies (Pau Congost)

- 96a Jean Bouin (Barcelona)
Internacional F: 6a Esther Guerrero i 12a Marina Guerrero
Sub18 M: 4t Pau Pinsach

Resultats Jean Bouin

18 de novembre de 2019

Oriol Cardona, 3r del Món en trail a la Patagonia. Dos medalles al català de tardor.

Dissabte 16 de novembre de 2019

- Campionat del Món de Trail (Villa Angoustana, Argentina)
Oriol Cardona, BRONZE en 40km. 




- Campionat de Catalunya de tardor (Manresa)
SUB16: 
- Nora Masanas, 5a en triple salt amb 9'09 metres

SUB14: 
Aniol Germà, plata en llançament de javelina amb 28'83 metres
Elm Planas, bronze en 600mll amb 1'35''92 i 5è en llançament de disc amb 25'74 metres (Record CNB)
Aina Ávila, 6a en 80m tanques amb 16''02 i 6a en 1000mll amb 3'42''59

SUB12: 
Jana Aurich, 5a en llançament de pes amb 7'49 metres (Record CNB)
Judit Masanas, 6a en 60mll amb 9''08 i 8a en llançament de pes amb 6'62 metres

Fotos Manresa (Pau Congost)

Diumenge 17 de novembre de 2019

- Cros de Girona (Circuit català i gironí de cros)
Sub16 M: 31è Ferran Álvarez, 40è Martí Campmol, 42è Biel Planas i 60è Albert Jou
Sub18 M: 14è Pau Pinsach
Sub20 M: 24è Nil Congost
Master B: 14è Joan Carles Repullo
Master A: 5è Manel Torres
Sub16 F: 21a Nora Masanas
Sènior F: 3a Marina Guerrero
Sènior M: 8è Pau Congost, 12è Pau Reig, 18è Marc Casadevall i 22è Moha Kanteh
Sub23 M: 16è Nil Torrentà
Sub14 F: 23a Aina Ávila i 29a Llum Hidalgo
Sub14 M: 13è Elm Planas, 30è Unai Llona i 46è Arnau Serra
Sub12 F: 12a Jana Aurich i 29a Blanca Freixas
Sub12 M: 33è Marçal Grabuleda i 34è Jan Hidalgo


Fotos Girona (Pau Congost)

11 de novembre de 2019

7 podis a Sant Hilari i 5 atletes a la final del català de tardor

Dissabte 9 de novembre de 2019

- 4a jornada campionat de Catalunya de tardor (Mollet del Vallés)
Aina Ávila, 16a en 600mll amb 1'57''0 i 10a en triple salt amb 8'33m
Aniol Germà, 2n en javelina amb 29'80m (Classificat per la final i Record CNB)
Elm Planas, 7è en javelina amb 25'30 i 3r en 600mll amb 1'35''8 (Classificat per la final amb les dues proves)


Diumenge 10 de novembre de 2019

- Cros de Sant Hilari (Circuit gironí)
Sub16 M: 9è Eli Speechley i 11è Martí Campmol
Master A: 3r Manel Torres
Master B: 9è Joan Carles Repullo
Sub16 F: 3a Nora Masanas
Sub23 F: 1a Irene Batlle
Sènior M: 2n Pau Reig, 3r Pau Congost i 9è Abel Triola
Sub20 M: 3r Nil Congost
Sub14 F: 6a Aina Ávila
Sub14 M: 2n Elm Planas i 10è Unai Llona
Sub12 F: 12a Judit Masanas, 13a Jana Aurich, 22a Blanca Freixas i 36a Martina García
Sub12 M: 15è Marçal Grabuleda
Sub10 M: 11è Roger Faixeda


4 de novembre de 2019

Bons resultats a Santa Coloma

Diumenge 3 de novembre de 2019

- Cros de Santa Coloma de Farners (Circuit gironí)
Sub16 M: 7è Martí Campmol, 14è Eli Speechley, 16è Jan Bosch, 18è Pau Hidalgo i 23è Lluc Isach
Master A: 6è Manel Torres
Sub20 M: 6è Nil Congost
Sub23 F: 1a Irene Batlle
Sub16 F: 6a Nora Masanas
Sènior M: 5è Pau Congost, 10è Pau Reig, 17è Marc Casadevall i 18è Moha Kanteh
Sub14 F: 20a Llum Hidalgo
Sub14 M: 7è Elm Planas, 35è Aniol Germà i 39è Arnau Serra
Sub12 F: 7a Judit Masanas, 10a Jana Aurich i 32a Blanca Freixas
Sub12 M: 25è Marçal Grabuleda i 29è Jan Hidalgo
Sub10 M: 1r Enric Campmol i 13è Roger Faixeda



- Cros de Mollerussa (Circuit català)
Sub18 M: 11è Pau Pinsach