PROPERES COMPETICIONS

15 DIES PER PROVAR L'ATLETISME gratuitament!! Veniu al CLUB NATACIÓ BANYOLES

PROPERES COMPETICIONS:
15 de desembre: Controls de pista coberta per SUB16, SUB18 i SUB20 i control de proves combinades de promoció a Palafrugell
23 de desembre: CROS DE BANYOLES


24 d’abril de 2016

Campionat de Catalunya de relleus

Dissabte 23 d'abril de 2016

- Jornada Prèvia Campionat de Catalunya de Relleus (Mataró)
Infantils: 
4x80mll: Biel Planas, Pau Hidalgo, Pau Carol i Pau Pinsach, 39ens amb 47'6
4x200mll: Pau Carol, Biel Planas, Pol Álvarez i Pau Pinsach, 34ens amb 2'05''2

Infantiles: 
4x80mll: Laura Pages, Marina Aurich, Clàudia Romeo i Queralt Planas, 46enes amb 48''3
4x80mll: Laura Pages, Marina Aurich, Clàudia Romeo i Queralt Planas, 52enes amb 2'11''4

Cadets: 
4x100mll: Marc Teixidor, Álex Medina, Joel Darnés i Pau Quintanas, 28ens amb 52''1
4x300mll: Marc Teixidor, Eudald Viñas, Joel Darnés i Pau Quintanas, 23ens amb 2'57''6






Diumenge 24 d'abril de 2016

- Milla Gaudí (Barcelona)
Nil Congost, 4t cadet amb 5'03''
Pau Congost, 6è absolut amb 4'41''
Abel Triola, 10è absolut amb 4'46''
Marc Salvadó, 19è absolut amb 5'13''
Pau Cutrina, 25è absolut amb 5'19''
Esther Guerrero, 2a amb 4'46''
Mireia Molas, 4a júnior amb 6'19''


17 d’abril de 2016

Controls de marques a Palafrugell

Divendres 15 d'abril de 2016

- Control absolut (Palafrugell)
David Medina, 15''10 en 100mll i 10'42m en triple salt (vent il·legal)
Marc Compte, 13''10 en 100mll i 1'00''60 en 400mll
Nil Congost, 13''15 en 100mll i 55''54 en 400mll
Marc Teixidor, 43''27 en 300mll i 12'46m en triple salt (vent il·legal)
Pau Quintanas, 44''48 en 300mll i 5'17''49 en 1500m obstacles (Mínima CAT)

Dissabte 16 d'abril de 2016

- Control de promoció (Palafrugell)
Benjamí:
Jan Hidalgo, 10''88 en 60mll, 4'17''44 en 1000mll i 2'60m en llargada
Jana Aurich, 12''03 en 60mll, 4'36''49 en 1000mll i 2'36m en llargada

Aleví: 
Martí Campmol, 2'00''19 en 600mll
Aniol Germà, 2'06''35 en 600mll, 12''57 en 60m tanques i 22'94m en pilota
Lluc Vila, 2'11''99 en 600mll, 12''45 en 60m tanques i 14'27m en pilota
Arnau Badosa, 2'20''13 en 600mll, 11''56 en 60m tanques, 1'65m en perxa (Mínima CAT) i 24'90m en pilota
Elm Planas, 2'21''33 en 600mll, 13''06 en 60m tanques i 18'40m en pilota
Unai Llona, 2'27''25 en 600mll, 14''92 en 60m tanques i 12'93m en pilota
Sylvia Robinson, 2'28''39 en 600mll, 13''40 en 60m tanques i 10'52m en pilota
Clàudia Bosch, 13''23 en 60m tanques i 11'46m en pilota

Infantil:
Pau Pinsach, 20''63 en 150mll, 3'03''79 en 1000mll (Mínima CAT) i 12'55m en martell
Pau Carol, 25''20 en 150mll, 3'06''11 en 1000mll (Mínima CAT), 2'00m en perxa i 12'24m en martell
Biel Planas, 25''22 en 150mll, 3'32''25 en 1000mll, 1'50m en perxa i 9'87m en martell
Queralt Planas, 22''13 en 150mll, 26'00m en martell (Mínima CAT- Record CNB) i 20'61m en javelina (Mínima CAT- Record CNB)





11 d’abril de 2016

Final Nacional de cros escolar

Diumenge 10 d'abril de 2016

- Final Nacional escolar de cros (Blanes)
Aleví M (2005): 19è Jan Bosch
Aleví F (2005): 15a Nora Massanas
Aleví M (2006): 38è Unai Llona
Benjamí F (2007): 10a Aina Ávila
Benjamí M (2008): 14a Judit Massanas




4 d’abril de 2016

Pau Congost guanyador de la Cursa de Muntanya de Banyoles

Dissabte 2 d'abril de 2016

- Control del Baix Montseny (Sant Celoni)
Benjamí:
Jana Aurich, 4'35''5 en 1000mll, 2'25m en llargada i 11''6 en 60mll

Aleví: 
Elm Planas, 14'95m en disc, 10''5 en 60mll i 14'58''00 en 2000m marxa

Infantil: 
Queralt Planas, 22'80m en disc, 4'04m en llargada, 1'15m en alçada i 11''6 en 80mll
Marina Aurich, 16'00m en disc, 3'31m en llargada, 1'00m en alçada, 12''7 en 80mll i 23'10''0 en 3000m marxa

Cadet:
Pau Quintanas, 10'36''0 en 3000mll (Record CNB), 26'98m en javelina i 1'30m en alçada
Joel Darnés, 11'36''3 en 3000mll i 24'35m en javelina




Diumenge 3 d'abril de 2016

- Cursa de Muntanya de Banyoles
13km: 1r Pau Congost amb 59'12''
21km: 3r Jordi Rigau amb 1h39'31''