PROPERES COMPETICIONS

15 DIES PER PROVAR L'ATLETISME gratuitament!! Veniu al CLUB NATACIÓ BANYOLES

PROPERES COMPETICIONS:
25 de maig: Jornada prèvia campionat de Catalunya sub16 a Mollet del Vallés
2 de juny: Campionat de Catalunya master a Barberà del Vallés i campionat Gironí de clubs a Palafrugell

28 de juny de 2015

Marina Guerrero, 4a al campionat d'Espanya promesa

Dissabte 27 de juny de 2015

- Campionat d'Espanya Promesa (Tarragona)
Marina Guerrero, 4a en 3000m obstàcles amb 11'05''52



25 de juny de 2015

La Marina campiona de Catalunya i debut internacional de l'Esther

Dimecres 17 de juny de 2015

- Criterium Campmany (Serrahima)
Pau Congost, 4'12''95 en 1500mll
Pau Cutrina, 4'22''17 en 1500mll




Dissabte 20 de juny de 2015

- Campionat de Catalunya Promesa (Lloret de Mar)
Marina Guerrero, campiona de Catalunya en 3000m obstàcles amb 10'50''28 (Rècord campionats)

- Campionat d'Europa de Seleccions (Cheboksary, Rússia)
Esther Guerrero, 7a als 800mll amb 2'02''99





15 de juny de 2015

L'Aniol i la Queralt finalistes catalans i en Marc i en Nil a la final cadet

Dissabte 6 de juny de 2015

- Campionat de Catalunya de promoció (Castellar del Vallés)
Benjamins: 
Aniol Germà, 5è en llançament de pilota amb 27'13m
Elm Planas, 12è en llançament de pilota amb 23'09m


Infantils
Queralt Planas, 5a en llançament de disc amb 23'85m (Rècord CNB)
Álex Medina, 10è en llançament de pes amb 8'06m



- Final Lliga DH (Saragossa)
Esther Guerrero, 1a en 800mll amb 2'04''01




Diumenge 7 de juny de 2015

- Jornada prèvia Campionat de Catalunya Cadet (Gavà)
Nil Congost, 3r en 600mll amb 1'27''41 (Rècord CNB i classificat per la final)
Pau Quintanas, 17è en 1500m obstàcles amb 5'28''07
Marc Teixidor, 10è en triple salt amb 11'02m (classificat per la final) i 18è en 100mt amb 17''45
David Medina, 17è en triple amb 9'80m i 21è en 100mt amb 18''65


12 de juny de 2015

Segona jornada del Criterium Campmany

Dimecres 10 de juny de 2015

- Criterium Campmany (Serrahima)
Mireia Molas, 23'20m en javelina (MMP)
Arnau Viñals, 24''90 en 200mll i 5'18m en salt de llargada
Pau Congost, 2'03''13 en 800mll

8 de juny de 2015

4 atletes classificats per la final del campionat de Catalunya de promoció

Dissabte 6 de juny de 2015

- Jornada prèvia Campionat de Catalunya de promoció (Castellar del Vallés)
Benjamins: 
Aniol Germà, 5è en llançament de pilota amb 26'88m (Classificat per la final)
Elm Planas, 7è en llançament de pilota amb 25'28m (Classificat per la final)

Alevins: 
Ferran Álvarez, 24è en 2000mll amb 7'53''52

Infantils: 
Álex Medina, 10è en llançament de pes amb 7'95m (Classificat per la final)
Queralt Planas, 16a en triple salt amb 9'24m i 1a en llançament de disc amb 23'55m (Classificada per la final, Récord CNB)


4 de juny de 2015

Millors marques per en Pau Congost, en Pau Cutrina, l'Arnau i l'Esther

Dimecres 3 de juny de 2015

- Criterium Campmany (Serrahima)
Arnau Viñals, 11'78m en triple salt (MMP)
Pau Congost, 4'11''91 en 1500mll (MMP)
Pau Cutrina, 4'25''85 en 1500ml (MMP)
Esther Guerrero, 55''81 en 400mll (MMP, Rècord CNB)
Marina Guerrero, 4'43''13 en 1500mll (MMT)
Mireia Molas, 5'59''94 en 1500mll 





1 de juny de 2015

9 Medalles a la darrera jornada dels campionats Territorials

Dissabte 30 de maig de 2015

- Campionat Territorial de promoció (Olot)

Alevins: 
Ferran Álvarez, 7'46''9 en 2000mll i 1'00m en alçada
Biel Planas, 7'53''4 en 2000mll i bronze en alçada amb 1'15m (=Rècord CNB)
Pau Hidalgo, 8'11''3 en 2000mll i 1'00m en alçada
Arnau Badosa, 8'15''6 en 2000mll i 1'00m en alçada
Lluc Isach, 8'29''9 en 2000mll
Joel Lluís, 9'21''8 en 2000mll

Infantils: 
Pau Carol, 3'15''3 en 1000mll, 40''4 en 220mt, 7'88m en triple salt i 13'19m en javelina
Álex Medina, bronze en 220mt amb 37''9, 8'79m en triple salt i 15'36m en javelina
Queralt Planas, bronze en 220mt amb 38''3, plata en triple salt amb 9'15m i or en javelina amb 15'76m
Marina Aurich, 7'31m en javelina

Cadets: 
Nil Congost, or en 1000mll amb 2'46''4 (Mínima CAT i Rècord CNB)
Pau Quintanas, 3'09''2 en 1000mll, 52''7 en 300mt i 7'65m en triple salt
Marc Teixidor, plata en 300mt amb 48''0 (Mínima CAT) i or en triple amb 10'99m (Mínima CAT)
David Medina, 52''6 en 300mt, bronze en triple salt amb 10'25m i 17'52m en javelina


- Putbosmeeting (Oordegem, Bèlgica)
Esther Guerrero, 2'02''04 (Rècord CNB, MMP i MM ESP 2015)