PROPERES COMPETICIONS

15 DIES PER PROVAR L'ATLETISME gratuitament!! Veniu al CLUB NATACIÓ BANYOLES

PROPERES COMPETICIONS:
22 de SETEMBRE: VI MILLA URBANA DE BANYOLES


17 de desembre de 2017

CROS DE BANYOLES i mínimes espanyoles per en Pau Pinsach i l'Andrey

Dissabte 16 de desembre de 2017

- Control cadet de pista coberta (Sabadell)
Andrey Lavila, 7''49 en 60mll i 38''01 en 300mll (Mínimes Espanya i Records CNB)
Emma Saalavedra, 8''55 en 60mll i 45''12 en 300mll
Noan Barbero, 47''21 en 300mll i 1'50''83 en 600mll
Pau Hidalgo, 49''31 en 300mll i 1'57''55 en 600mll
Pol Álvarez, 49''35 en 300mll i 12'22 en 60m tanques
Mar Juanola, 48''56 en 300mll i 10''49 en 60m tanques
Marina Aurich, 57''01 en 300mll i 8,18m en triple salt
Queralt Planas, 49''22 en 300mll i 9,50m en triple salt
Pau Pinsach, 2'45''67 en 1000mll (Mínima Espanya i Record CNB)
Biel Planas, 3'18''97 en 1000mll
Ferran Álvarez, 3'27''05 en 1000mll
Tere Canovas, 11''92 en 60m tanques i 8,19m en triple salt



- Control juvenil-junior de pista coberta (Sabadell)
Eli Sabé, 9''07 en 60mll
Inés Masllorens, 9''47 en 60mll
Marc Teixidor, 58''19 en 400mll
Nil Congost, 4'16''08 en 1500mll (Record CNB)
Pau Quintanas, 4'45''84 en 1500mll
Joel Darnés, 4'55''29 en 1500mll
Mireia Molas, 5'31''87 en 1500mll
David Medina, 10,91m en triple salt 
Álex Medina, 7,11 en llançament de pes


Diumenge 17 de desembre de 2017

- Cros de Vic (Circuit català de cros)
Cadet M: 5è Pau Pinsach

Resultats Vic

- Cros de Banyoles
Júnior M: 6è Nil Congost
Veterà A: 11è Manel Torres i 20è Rafael Planas
Veterà B: 5è Joan Carles Repullo
Cadet M: 7è Ferran Álvarez, 13è Martí Montserrate, 15è Biel Planas i 18è Pau Hidalgo
Juvenil M: 8è Joel Darnés i 11è Marc Teixidor
Juvenil F: 1a Andy Martinez, 2a Inés Masllorens, 5a Eli Sabé, 6a Cristina Torrent i 7a Cristina Palmada
Júnior F: 1a Mireia Molas
Sènior F: 1a Marina Guerrero i 2a Anna Puigbert
Veterà F: 1a Anna Martinez
Promesa M: 1r Marçal Gratacós i 3r Nil Torrentà
Sènior M: 6è Pau Reig, 17è Abel Triola i 20è Moha Kanteh
Infantil F: 6a Nora Masanas, 14a Llum Hidalgo i 16a Sara Juan
Infantil M: 4t Jan Bosch, 6è Martí Campmol, 7è Lluc Isaach, 11è Aniol Germà, 14è Lluc Vila, 16è Arnau Badosa, 18è Elm Planas, 22è Unai Llona i 27è Nizar Ahannach
Aleví F: 6a Aina Ávila i 14a Judit Masanas
Aleví M: 30è Jan Hidalgo i 44è Martí Faixeda
Benjamí F: 4a Martina García i 11a Blanca Freixas
Benjamí M: 7è Enric Campmol, 12è Marçal Grabuleda, 14è Adrià Dellundé i 15è Jan Triola
Prebenjamí M: 4t Roger Faixeda





Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada